O našej spoločnosti

 

Spoločnosť HV-VAS s.r.o. bola založená v roku 1997. Hlavnými činnosťami našej spoločnosti je prebíjanie a prečistenie odpadových potrubí, zemné pretláčanie komunikácii, chodníkov, železničných tratí pre zriaďovanie domových prípojok telekomunikácií, vody, plynu, elektro. Spoločnosť disponuje strojmi pre prebíjanie odpadových potrubí pretlakovým vozom značky IBOS, kamerovým systémom ROCAM, vysokotlakovým čističom Kränzle Profi 220 a vysokotlakovým čističom Kränzle Profi 320. Pre pretláčanie komunikácii a chodníkov používame kompresor Ingersoll-Rand 7/41, zemné rakety značky Grundomat a zbíjacie kladiva.

 

Poradíme ?

Potrebujete zmonitorovať potrubie?

Neváhajte sa poradiť

Pretlaky pod cestu a chodníkom robime až do priemeru 250mm

Prebíjanie a prečistenie odpadových potrubí od WC, umývadiel, guličiek, pisoárov, daždových zvodov, monitoring

Realizujeme pomocou vysokotlakového vodného čerpadla umiestneného vo vozidle s nádržou. Tlakové čerpadlo je schopné generovať vodu pod regulovaným tlakom až do výšky niekoľko 100 atmosfér. Na čerpadlo je cez hydraulický bubon pripojená tlaková hadica s dĺžkou niekoľko desiatok metrov ukončená tryskou. Trysky sú vymeniteľné, s rôznym počtom otvorov, s rôznymi uhlami podľa profilu potrubí a druhu čisteného materiálu.

Technické výhody tlakového čistenia kanalizácie Možnosť čistenia kanalizácie z vonkajšej šachty bez vstupu do domu. Minimálne riziko poškodenia potrubia. Veľká čistiaca sila a pružnosť. Možnosť použitia rôznych tlakových hlavíc, vrátane frézovacích. Možnosť jemného, postupného čistenia, veľmi špatných a starých odpadov a kanalizácií v rodinných domoch.